Firmapidu

BANKETID

Restoran Kishmish

 

 Aserbaidžaani köögis kasutatakse ohtralt merekalu, siinses rikkas pinnases kasvanud ürte ja juurvilju, lihadest eelistatakse lamba- ja veiseliha, rahvusjook on must tee. Aseri köögi lipulaev on safrani-riisi pilaff. Aserbaidžaani kulinaaria kõige populaarsemad road on dolma, bozbaš, bozartma, tšõhõrtma, häšil, šašlõkk, piti, pilaff, govurma, lisaks suur hulkerinevaid riisi- ja köögiviljatoite. Ürtidest kasutatakse valdavalt safranit, basiilikut, piparmünti, koriandrit.

Aserbaidžaani köögist leiab väga palju eelroogi. Näitena võib lihatoitudest nimetada piti ja šorba, hapupiimatoitudest dovga. Lisaks pakutakse jahust valmistatud eelroogi (nt düšbärä). Põhiroad valmistatakse peamiselt lambalihast, kodulinnulihast, köögiviljadest ja riisist. Üks populaarsemaid on pilaff. Aserbaidžaanis tuntakse enam kui 40 pilafi valmistamise retsepti. Sõltuvalt valmistamise viisist ja lisandeist antakse igale pilaffile oma kindel nimetus: govurma pilaff (hautatud lambalihaga), pilaff säbzä govurma (hautatud lambaliha ja maitserohelisega), tojug pilaff (kanalihaga), širin pilaff (magusate kuivatatud puuviljadega).

Üks tähtsamaid Aserbaidžaani roogasid on šašlõkk. Restoranis „Kishmish“ valmistame šašlõkki traditsioonilisel viisil söepannil, ilma tervistkahjustavate toidulisanditeta.

Aserbaidžaani toite pakkuv restoran „Kishmish“ on tegutsenud juba üheksa aastat ning asub Tallinnas Pallasti 21. Oleme esimene interneti-restoran Eestis, see tähendab, et toidu võib koju tellida ka interneti teel.

Restoran mahutab kuni 150 inimest. See võimaldab korraldada erinevaid pidulikke sündmusi ja ärilõunaid, veeta privaatseid romantilisi õhtuid. Restorani personal omab suuri kogemusi pidulike sündmuste korraldamisel, aitame nii menüü koostamisel kui ka meelelahutusprogrammi valikul.

Meilt leiate linna kõige suurema šašlõkivaliku ja kõige maitsvama pahlava.

Nädalavahetustel saavad restorani „Kishmish“ külastajad kuulata elavat muusikat ja nautida kõhutantsu idamaise kaunitari esitluses. 

Reede- ja laupäeva õhtuti pakume meelelahutusprogrammi, mis jätkub diskoga kella 23.00 kuni 03.00.

Restoran „Kishmish“ on ideaalne koht bankettide, lõbusate pidude, ärikohtumiste, firmapidude ja pulmade korraldamiseks, hiliseks õhtu- või varajaseks hommikusöögiks, romantilisteks õhtuteks, seltskonnaeluks, perekonnaõhtuteks, turistidele. Meie juurde saate kostitada välismaalt tulnud sõpru või lihtsalt meeldivalt aega veeta.

Täpsem info telefonidelt 601 4118, 5568 1558 või e-posti aadressilt info@kishmish.ee.  Samuti olete alati oodatud aadressile Pallasti 21.

Kohtumiseni restoranis „Kishmish“!

Ostukorv
Sinu ostukorv on tühi!
Kokku 0.00€